Witamy Państwa bardzo serdecznie na naszej stronie.

Firma Biuro Perfekt formalnie rozpoczęła swoja działalność w 1994 roku jako spółka cywilna. W 2001 została ustawowo przekształcona w spółkę jawną. Od tego momentu oficjalna nazwa to Spółka Jawna „Biuro Perfekt” Foltyn Adam. W październiku 2017 roku nastąpiło kolejne przekształcenie i obecnie działamy jako spółka komandytowa pod nazwą: BIURO PERFEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.
Podstawowy profil działalności firmy to projektowanie i wyposażanie przestrzeni biurowych. Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma polskimi i zagranicznymi producentami mebli i krzeseł biurowych, dysponujemy doświadczeniem w znajdowaniu najlepszych rozwiązań w aranżacji biur i obiektów użyteczności publicznej.

Posiadamy stały wyspecjalizowany pięcioosobowy zespół projektantów. Dysponujemy własnymi grupami wykonawczymi. Prowadzimy i nadzorujemy - na zlecenie naszych klientów- inwestycje na terenie całego kraju jak i zagranicą (USA, Niemcy, Austria, Czechy). Proponując rozwiązania idealnie dostosowane do indywidualnych preferencji naszych klientów stawiamy na funkcjonalność i jakość rozwiązań.

Czujemy się odpowiedzialni za zadowolenie i warunki pracy tych, którzy nam zaufali. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów ekspozycyjnych, gdzie na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych możecie Państwo zobaczyć naszą aktualną kolekcję mebli biurowych i wypoczynkowych.

Z wyrazami szacunku
Adam Foltyn
Copyright © 2008 All rights reserved      created by wizja.net