<a href="https://www.biuroperfekt.pl/390_galeria.html">TIGER</a> ZOBACZ POKAZ SLAJDÓW »TIGER


<a href="https://www.biuroperfekt.pl/352_galeria.html">eRANGE</a> ZOBACZ POKAZ SLAJDÓW »eRANGE
Cenimy wymagających Klientów. Dbamy o szczegóły. Dlatego w londyńskim Platform Studio powstał eRange – system mebli gabinetowych BN Office Solution. W oparciu o modernistyczne idee Bauhausu i w służbie funkcjonalizmu powstał system zamknięty w niezwykłej, pełnej stylu formie. Prezentujemy dynamiczne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają od innych, ale potrafią też wymagać od siebie. Jego twórcy mówią o nim: eRange to system współczesny, ale ponadczasowy. Litera „e” nawiązuje do elektroniki, ale oznacza też esencjonalny.


<a href="https://www.biuroperfekt.pl/353_galeria.html">SQ ART Managerial</a> ZOBACZ POKAZ SLAJDÓW »SQ ART Managerial
Elastyczność to najważniejsza cecha SQart. Dlatego poszerzyliśmy system o nowe elementy, tworzące wersję gabinetową – SQart Managerial. Zbudowane na nodze płytowej meble pozwalają wyróżnić w biurowej przestrzeni część przeznaczoną dla managera. Nowe elementy SQart są bardziej stateczne, a nawet dostojne. Ale nadal pracują dla Ciebie – w służbie wygody, funkcjonalności i mobilności. Niezależnie od tego, pod jakim kątem spojrzeć, SQart jest doskonały. To system meblowy dopasowany do wszystkich wymagań. Architekta, bo oferuje niezliczone rozwiązania funkcjonalne. Sprzedawcy, bo zestawienia komponuje się z elementów prostych, wygodnych i dostarczanych błyskawicznie. W końcu Klienta – dzięki swojej doskonałej jakości. Teraz SQart spełni również oczekiwania nawet najbardziej wymagających managerów – tworzy stabilną i bardzo wygodną podstawę pracy dla Ciebie i całego Twojego zespołu.


<a href="https://www.biuroperfekt.pl/387_galeria.html">OSTIN</a> ZOBACZ POKAZ SLAJDÓW »OSTIN
Prosta, wyrazista forma mebli gabinetowych OSTIN zainspirowana została geometrią współczesnej modernistycznej architektury. Zaprojektowane dla odbiorcy wymagającego, z ukształtowanym gustem, świadomego swych potrzeb i wysokich oczekiwań. Uzupełniają i dopełniają osobowość użytkownika. Ich wyrafinowanie, funkcjonalność oraz konwencja estetyczna sprawiają, że przestrzeń biurowa, w której się znajdą nabiera niezwykłej jakości. Meble OSTIN wypełniają ją kreatywną energią, stymulują i inspirują do podejmowania wyzwań, śmiałych, dynamicznych decyzji, otwierają szersze horyzonty. Zapewniają komfort, satysfakcję i poczucie luksusu. Design: Piotr Kuchciński


<a href="https://www.biuroperfekt.pl/388_galeria.html">FURONTO</a> ZOBACZ POKAZ SLAJDÓW »FURONTO
Nowy system modułowych lad recepcyjnych zaprojektowany został z myślą o wymagających klientach szukających dla swej firmy nowoczesnej, wyrafinowanej i przyjaznej klientowi wizytówki. Najbardziej charakterystyczną cechą nowych lad, wyróżniającą je na tle szerokiej oferty konkurencji jest w podstawowej wersji obniżony front, odsłaniający twarz pracownika recepcji, ułatwiający kontakt interpersonalny. Taka forma mebla komunikuje otwartość, szczerość i gościnność firmy. Tej idei podporządkowane zostały nie tylko gabaryty, ale również estetyka i funkcjonalność mebli. Pozbawione zbędnych ozdobników, wyrafinowane w przemyślanych proporcjach lady recepcyjne Furonto charakteryzują się maksymalnie uproszczoną strukturą - składają się z blatu połączonego ze ścianką. Lady występują w bogatym wyborze gabarytów, kształtów i wykończeń od płyt melaminowanych, przez lakierowane w strukturze matowej i połysku, okleinowane fornirami naturalnymi i ze specjalnymi fakturami, aż po fronty obłożone taflami szkła lub arkuszami specjalnego betonu lub kamienia. Design: Piotr Kuchciński


<a href="https://www.biuroperfekt.pl/55_galeria.html">LOGIC</a> ZOBACZ POKAZ SLAJDÓW »LOGIC
To logiczne lecz nie oczywiste. Stworzenie miejsca pracy nie jest proste, a kiedy forma musi być także odpowiednia, rezultatem jest tylko Logika. Z Logiką miejsce pracy ma niezwykle dobrze zorganizowaną duszę, gdzie wszystkie elementy usprawniają codzienne działania. Blaty nie są podparte lecz zawieszone na poziomych elementach, metalowych ramach i kontenerach, mających stanowić zarówno podporę jak i miejsce przechowywania. Logiczny i racjonalny, ponieważ to system Logic. Współczesny w kolorystyce i kształtach, z wieloma kombinacjami wykończeń i sylwetek, Logic jest logicznym wyborem satysfakcjonującym nowoczesne operatywne środowisko, a może nawet czymś więcej. Pozwala otrzymać najlepszy efekt w obrębie zredukowanej formy.