2013-01-28
GAZELE BIZNESU dla Biura Perfekt za rok 2012

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza firma już po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę GAZELE BIZNESU za rok 2012. Uroczysta gala z wręczeniem wyróżnienia odbyła się 23 stycznia w Sosnowcu. Zapraszamy do obejrzenia relacji na naszej stronie w zakładce O FIRMIE.

więcej


2013-01-28
Współpraca z firmą BURMATEX

Miło nam poinformować Państwa, że wzbogaciliśmy naszą ofertę o wysokiej jakości wykładziny brytyjskiego producenta Burmatex. Produkt charakteryzuje się różnorodną kolorystyką oraz strukturą materiałową. Ze względu na wysokie parametry jakościowe wykładziny znajdują zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej. Charakterystyczną cechą jest możliwość kształtowania powierzchni dzięki wycinaniu wzorów lub napisów. Zapewniamy kompleksową obsługę od aranżacji przestrzeni poprzez przygotowanie podłoża po ułożenie wykładziny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami wykonanymi przez naszą firmę na www.biuroperfekt.pl. Dodatkowe inspiracje możecie Państwo odnaleźć na stronie głównej producenta www.burmatex.co.uk
Przykłady aranżacji różnych gatunków wykładzin mogą Państwo zobaczyć w siedzibie naszej firmy na ul. Partyzantów.

więcej


2010-06-24
GAZELE BIZNESU dla Biura Perfekt

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że firma Biuro Perfekt otrzymała prestiżową nagrodę GAZELE BIZNESU za rok 2009. Tym samym dołączyliśmy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. To także Państwa zasługa - Dziękujemy.

więcej


2009-07-30
ZŁOTY PARTNER Nowy Styl Group - po raz kolejny dla firmy BIURO PERFEKT

Uprzejmie informujemy, że firma „BIURO PERFEKT” w roku 2009 po raz kolejny otrzymała status ZŁOTEGO PARTNERA od firmy Nowy Styl Group, którego produkty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładkach: fotele gabinetowe, krzesła obrotowe, krzesła stacjonarne, fotele/krzesła recepcyjne, meble kawiarnia, meble hotel/restauracja. Serdecznie zapraszamy.

więcej


2009-07-24
Zapraszamy na naszą nową stronę internetową

Oddajemy na Państwa ręce nowy serwis internetowy i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

więcej